Mārupes zaķu pop-up izstāde un Lieldienu konkurss!

Pavasara tuvošanās asociējas ar saules stariem, aktivitātēm brīvā dabā un, protams, arī Lieldienu svinēšanu. Lai arī šogad svētki, iespējams, būs citādāki nekā ierasts, taču neviens nav atcēlis pastaigas svaigā gaisā, iecienītās tradīcijas ģimenes lokā un radošas nodarbes. 

Tāpēc Mārupes Uzņēmēji aicina mārupiešus un ikvienu citu interesentu piedalīties akcijā “Parādi savu zaķi!”, svinēt pavasara iestāšanos, gūt pozitīvas emocijas, sacensties par vērtīgām balvām un dāvāt sirsnību, ziedojot Latvijas Samariešu apvienībai. Akcijas ietvaros no 29.marta līdz 4.aprīlim kopā veidosim brīvi un droši pieejamu pop-up zaķu izstādi īpaši veidotā furgonā pie Biznesa Vēstniecības (Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads). 

Ļaujies radošumam un izveido pats savu zaķi – tamborē, zīmē, līmē, veido kolāžas – iztēlei nav robežu,  vai atnes īpašo zaķi no mājām! Lai piedalītos konkursā par balvām, nofotografē savu zaķi izstādē, publicē bildi Instagram profilā ar #mārupeszaķis un laimē balvas. 

Mārupes Uzņēmēji izvēlēsies trīs labākos zaķus kategorijās “Radošākais”, “Krāšņākais” un “Mīlīgākais”, bet uzvarētāju katrā no kategorijām noteiks publisks balsojums biedrības interneta vietnē www.marupesuznemeji.lv/lieldienas.

Konkursam sarūpēts arī balvu fonds: Radošākā zaķa autori saņemsĢimenes Brunch 45 eiro  vērtībā no restorāna ’’Hercogs’’ , Krāšņākā zaķa radītāji varēs 4 stundas izbaudīt Kubla priekus JIP “Mārupīte” , bet Mīlīgākais zaķis tiks pie Gardumu groza no Biznesa Vēstniecības mājražotāju konceptveikala. 

Izstādes noslēgumā mārupiešu veidotie  zaķi dosies iepriecināt un radīt pavasarīgu noskaņu tiem, kam tas vajadzīgs visvairāk: visi zaķi tiks ziedoti Latvijas Samariešu apvienībai, kas tos nogādās saviem aprūpējamiem – vientuļiem senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citiem.

Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot”. Latvijas Samariešu apvienība ir biedrs vienā no lielākajām pasaules palīdzības organizācijām -“Samaritan International”, kas var lepoties ar izcilu kompetenci sociālajā, veselības aprūpes un izglītības jomā. Uzzini vairāk šeit.

Akciju “Parādi savu zaķi” organizē biedrība “Mārupes uzņēmēji” sadarbībā ar Biznesa Vēstniecību.


Iepazīsties ar akcijas noteikumiem un apskati Mārupiešu zaķus!

Vairāk info: info@marupesuznemeji.lv