10 gadi 10 pieturās!

Šogad 9.maijā biedrība “Mārupes Uzņēmēji” svinēs savu 10.dzimšanas dienu! 

Par godu šim notikumam aicinām novada uzņēmējus – esošos, bijušos un topošos biedrus – piedzīvot šo skaisto brīdi visiem kopā (bet atbilstoši esošajai epidemioloģiskajai situācijai) un piedalīties nelielā spēlē brīvā dabā – apmeklēt 10 vietas, kas atgādinās par kādu nozīmīgu notikumu biedrības dzīvē.

Notikums risināsies sestdienas, 8. maija, pēcpusdienā. Tam ir atvēlētas 3 – 4 stundas, kuru laikā jums vajadzēs iziet, iznūjot vai izbraukt ar auto vai velosipēdu visas vai daļu no 10 pieturvietām, kur jūs sagaidīs kāds no biedrības dalībniekiem un piedāvās kādu nelielu aktivitāti saistībā ar biedrības vēsturi, satikt un aprunāties ar vecbiedriem, valžu locekļiem un daudziem tiem, kas ir palīdzējuši notikt šiem desmit gadiem. 

Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē par galveno balvu, ko sarūpējuši “Mārupes uzņēmēji”. 

Lai piedalītos aktivitātē, līdz ceturtdienai, 6. maijam, aicinām reģistrēties, aizpildot pieteikšanās formu https://forms.gle/StYoLS61vSFEpS8m9. Pēc reģistrēšanās saņemsiet precīzu informāciju par aktivitātes laika plānu un maršrutu. Mums rūp jūsu veselība un drošība, tāpēc šo aktivitāti organizēsim maksimāli droši, lai izvairītos no pulcēšanās kontrolpunktos. 

Piedzīvosim biedrības “Mārupes uzņēmēji” 10. dzimšanas dienu kopā, bet droši un atsevišķi!

Author: Gunita Ievkalne