Kongresa programma

Pirmais Vislatvijas Reģionālo uzņēmēju biedrību kongress

Lambertu iela 9, Mārupe, 7. novembris 2014

 Kongresa programma

 10.00-11.00 Reģistrācija

11:00 – 11:20 Atklāšanas uzrunas

  • Normunds Čiževskis – biedrības „Mārupes uzņēmēji” valdes priekšsēdētājs
  • Romāns Naudiņš – 12. Saeimas deputāts, Valmieras uzņēmēju kluba prezidents
  • Mārtiņš Bojārs – Mārupes novada domes priekšsēdētājs

Kongresa paneļdiskusijas moderatora Haralda Burkovska vadībā

11:20 – 12:10 Uzņēmējdarbība reģionos – perspektīva 2015 un tālāk.

  • Edmunds Valantis, LR Ekonomikas ministrijas ES Fondu ieviešanas departamenta direktors – ES fondu pieejamība uzņēmējiem reģionos perspektīvā 2015 un tālāk
  • Raivis Bremšmits, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās politikas departamenta direktors – Pašvaldību attīstības plānošana uzņēmējdarbības veicināšanas kontekstā
  • Andra Feldmane, Latvijas Pašvaldību savienības Padomniece Uzņēmējdarbības jautājumos – Pašvaldību iespējas un vajadzības uzņēmējdarbības veicināšanā
  • Edīte Bērziņa, LR Finanšu ministrijas Komercdarbības atbalsta kontroles departamenta direktores vietniece – Piemērojamie komercdarbības atbalsta ierobežojumi uzņēmējiem, pretendējot uz valsts un pašvaldību atbalstu

Auditorijas jautājumi un atbildes

 12:10 – 13:00 Uzņēmēju un pašvaldības sadarbība – dažādās pieredzes

Ievads: Andra Feldmane, LPS Padomniece Uzņēmējdarbības jautājumos – Pašvaldību atbalsts uzņēmējdarbības veicināšanai – praktiskā pieredze

Paneļdiskusijas dalībnieki:

  • Edīte Alksne, Rīgas Uzņēmēju biedrība
  • Normunds Čiževskis, biedrība “Mārupes uzņēmēji”
  • Māris Legzdiņš, Ogres uzņēmēju biedrība
  • Dainārs Dambergs, Liepājas Direktoru padome
  • Zane Gaiduka, Līvānu uzņēmēju biedrība
  • Jānis Ūlis, Valmieras uzņēmēju Apvienība OZOLS

Auditorijas jautājumi un atbildes

13:00 – 14:00 Pusdienas

14:00 – 15:20 Nākotnes izcilības standarti

Ievads: Jānis Endziņš, LTRK valdes pr-js: Publisko pakalpojumu standarti un reģionālo uzņēmēju konkurētspējas veicināšana

Paneļdiskusijas dalībnieki:

  • Juris Guntis Vjakse, Rēzeknes uzņēmēju biedrība
  • Arkādijs Suškins, Cēsu rajona uzņēmēju klubs
  • Māris Birzulis, Tukuma uzņēmēju biedrība
  • Nikolajs Stepanovs, Gulbenes novada Domes priekšsēdētājs
  • Gusts Muzikants, Lattelecom Biznesa klientu daļas vadītājs

Auditorijas jautājumi un atbildes

15:20 – 15:40 Kopsavilkums

15:40 – 16:30 Kafija, uzkodas

 

16.30 Ekskursijas: Kompānija NA, a/s Lidosta Rīga, SIA Beweship, SIA SilJa, SIA ALSO LATVIA

19.00 Svinīgais vakara pasākums Mārupes kultūras namā   Plašāka programma te.

Lūdzam reģistrēties dalībai kongresā un svinīgajā vakara pasākumā dalībnieku reģistrācijas anketā.


Doties atpakaļ