I Vislatvijas Reģionālo uzņēmēju biedrību kongress

Mārupes uzņēmēju dienas 2014
6.- 8. novembris 2014, Mārupe

No 6. līdz 8. novembrim jau 3. reizi notika Mārupes uzņēmēju dienas, kuru organizators ir viena no lielākajām reģionālo uzņēmēju organizācijām Latvijā, biedrība „Mārupes uzņēmēji”. Šogad Mārupes uzņēmēju dienas ir pasākums, kas paredzēts visas Latvijas reģionu aktīvākajiem uzņēmējiem, uzņēmējdarbību atbalstošajām pašvaldībām, uzņēmēju nevalstiskajām organizācijām un, protams, Mārupes novada uzņēmējiem un novada iedzīvotājiem.

Pasākumu programma

Ceturtdiena, 6. novembris, 17:00 – 18:00 Izglītojošais seminārs Mārupes novada iedzīvotājiem „Finanšu pratība”
Mārupes vidusskola, Kantora ielā 97, Mārupe.

Šis ir pirmais seminārs “Finanšu pratības” ciklā. Semināra tēma: “Personīgais budžets – kas tas ir un kā to pareizi apsaimniekot?”. Semināra lektori – novada uzņēmēji un projekta partneris Swedbank.

Piektdiena, 7. novembris, 11:00 – 16:00 Pirmais Vislatvijas Reģionālo uzņēmēju biedrību kongress Kompānija NA, Lambertu iela 9, Mārupe

Centrālais Uzņēmēju dienu notikums, iepriekš nebijis pasākums – uzņēmēju, pašvaldību un valsts pārstāvju diskusiju forums, kura nolūks ir uzņēmēju un likumdevēju dialoga veicināšana ar mērķi uzlabot uzņēmējdarbības vidi Latvijā, veidot konkurētspējīgu un plaukstošu Latvijas tautsaimniecību. Kongresā aicināti piedalīties visu Latvijas reģionālo uzņēmēju biedrību un klubu dalībnieki (kopskaitā 30), pašvaldību vadītāji un uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti no visas Latvijas, tautsaimniecības politikas veidotāji: LR Saeimas deputāti, valdības ministri un vadošie ierēdņi, Latvijas Pašvaldību savienības un uzņēmēju nevalstisko organizāciju – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Darba devēju konfederācijas vadība, biedrības Mārupes uzņēmēji dalībnieki – 60 aktīvāko Mārupes novada uzņēmumu īpašnieki, vadītāji un pārstāvji.

16:30 – 18:30 Mārupes uzņēmumu apmeklējums – ekskursija.

19:00 – 02:00 Svinīgais vakara pasākums Mārupes Kultūras namā, Daugavas iela 29: atzinības izteikšana izcilākajiem Mārupes novada uzņēmumiem un neformālā daļa ar vakariņām, dzīvo mūziku un dejām.
Plašāka pasākuma programma ir šeit.

Sestdiena, 8. novembris 10:00 – 16:00 Mārupes novada uzņēmumu atvērto durvju diena: auto orientēšanās sacensības pa Mārupes uzņēmumiem, uzņēmumu apmeklējums, konkursi un citas atrakcijas.

Doties atpakaļ