Mārupes disku golfa parka atklāšana

Marupe DG Plakats

Visi mārupieši, sporta entuziasti un protams disku golfa cienītāji 15.jūlijā no plkst. 10.00 tiek aicināti uz Mārupes Disku Golfa Parka atklāšanu aktīvas atpūtas parkā JIP Marupīte (www.jipmarupite.lv)

Jaunā disku golfa trase ir 1100 m gara un tajā ir uzstādīti 9 grozi. Trase ir piemērota gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem. Šī ir trase, kurā izveidots garākais celiņš Latvijā, kura garums ir 250 metri..

Vienlaicīgi ar parka atklāšanu notiks Mārupes Open 1.posms.

Sacensības noritēs 4 divīzijās: vīriešu, sieviešu, junioru un iesācēju. Dalībnieki izspēlēs 3 apļus ar 9 groziem. Starts tiks dots plkst.11.00.

Vairāk informācija un dalībnieku reģistrācija – www.diskugolfs.lv

Savukārt jaunajiem interesentiem būs iespēja ne tikai vērot, bet arī iepazīt un izmēģināt disku golfa spēli īstā spēles laukumā izspēlējot 1 apli ar 9 groziem. Apmācības sāksies no plkst. 11.00, bet sacensības no 14.00 līdz 15.00.

Pasākuma dalībniekus sagaida aktivitātes visas dienas garumā – pārsteiguma dāvanas, un noslēgumā ballīte.

Turpmāk trase būs atvērta katru dienu no plkst. 11 līdz 21. Iespējams arī iznomāt inventāru.

Aktīvās atpūtas parkā “JIP Mārupīte“ piedāvā plašas atpūtas iespējas – peldēšanos, sauļošanos, pieejamas piknika vietas, pludmales volejbols, veikbords un laivošana ar SUP dēli, organizē sporta spēles un citus pasākumus.

 


Doties atpakaļ