Biedri

Uzņēmējdarbības pakalpojumi

AgroCredit Latvia SIA

SIA AgroCredit Latvia ir nebanku finansētājs, kas sniedz specializētus kreditēšanas pakalpojumus lauksaimniekiem. Finansējums paredzēts lauksaimniecības izejvielu - sēklas, minerālmēslu, ķīmijas un degvielas iegādes un citu saimniecībai nepieciešamo apgrozāmo līdzekļu finansēšanai. AgroCredit ievēro konservatīvu kreditēšanas politiku un finansē tikai zema riska klientus, kas ir profesionāli un ilgākā termiņā pārbaudīti lauksaimnieki.
Finansēšanai nepieciešamos kredītresursus nodrošina uzņēmuma pašu kapitāls, bankas un investīciju fonda aizdevumi, kā arī no privātajiem investoriem piesaistītie līdzekļi. Piedāvājam iegādāties AgroCredit emitētās obligācijas, kas dod iespēju par saviem brīvajiem naudas līdzekļiem pelnīt būtiski vairāk, kā noguldot tos bankā.

67422208
K. Ulmaņa gatve 119, Mārupe, LV-2167
Auditorfirma Inspekcija SIA

Audita pakalpojumi komercsabiedrībām, pašvaldības iestādēm, organizācijām un cita veida nekomerciālām struktūrām.

67888195
Daudzeses iela 6-33, Rīga, LV 1004
Bizpro SIA
Bizpro SIA

SIA "Bizpro" ir 2003. gadā dibināts biznesa attīstības un finanšu konsultāciju uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus uzņēmējiem un publiskā  sektora organizācijām.

Uzņēmējiem piedāvājam palīdzību finansējuma piesaistē no ES fondiem, kredītiestādēm un investoriem. Gatavojam ES fondu pieteikumus, biznesa plānus un nodrošinām pilnu projektu vadību. Veicam uzņēmumu un investīciju objektu iegādes padziļināto izpēti (due diligence) un vērtības noteikšanu.

Publiskā sektora klientiem piedāvājam infrastruktūras attīstības projektu izmaksu ieguvumu analīzi, ES pieteikumu izstrādi, PPP projektu finanšu ekonomisko analīzi, ES finansēto projektu un programmu izvērtēšanu, un apmācības izmaksu ieguvumu analīzē.

Bizpro vadītājs, Normunds Čiževskis, ir sertificēts mediators un piedāvā biznesa mediācijas (biznesa strīdu risināšana pārrunu ceļā) pakalpojumus.

29216224
Lielā 37-46, Mārupe, LV 2167
Call me sister SIA

Ziedu skulptūru veidošanas nodarbības no polimērmāla pēc sertificētas viegli uztveramas japāņu tehnoloģijas.

26190551
Rudzrogu iela 1, Mārupe, Latvia LV-2167
GTC Baltic SIA
GTC Baltic SIA

GTC Baltic SIA ir uzņēmums, kurš darbojas FMCG nozarē un nodarbojas ar produktu ieviešanu, attīstību, mārketinga stratēģijas ieviešanu un realizēšanu Latvijas, Baltijas un citos tirgos, kā arī konsultācijām tirgus attīstības stratēģijas izstrādē un darbinieku apmācībām pārdošanas un pārdošanas vadības līmenī.

Kā lielākais un redzamākais pārstāvētais zīmols ir Gruzijas minerālūdens Borjomi, kurš tiek veiksmīgi pārstāvēts Latvijas tirgū jau 9 gadus.

29191186
IB Media Productions SIA

Video - audio studija, kas nodrošina video reklāmu izgatavošanu (filmēšana, montāža, scenārijs) un adaptāciju visām Baltijas valstīm, producē un veido veido TV raidījumus  un TV formātus, veido 3D grafiskās animācijas, veido korportatīvās filmas un piedāvā radošus risinājumus video darbiem.

29622505
Mārupes novads, Mēmeles iela 42,
LV-2167
Jurijs Baibakovs
Jurijs Baibakovs

Zvērināts advokāts. Specializācija: biznesa klientu apkalpošana, tajā skaitā visa veida darījumu dokumentu sastādīšana; nodokļu jautājumi; darba tiesības; pārstāvība administratīvajos procesos iestādēs un tiesās; pārstāvība civilprocesos tiesās un šķīrējtiesās; komerctiesības (tajā skaitā jebkādu darbību veikšana LR Uzņēmumu reģistrā, pārstāvība strīdos starp dalībniekiem, valdi un citām pārvaldes institūcijām); parādu piedziņa; juridiskā palīdzība ar nekustamajiem īpašumiem saistītos jautājumos; maksātnespēja; pārstāvība uzturēšanās atļauju saņemšanā un citos Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes sniegtajos pakalpojumos; mediācija.

(+371) 26454490
Mārupe, LV 2167
Medialead group SIA

Medialead group ir viena no vadošajām pilna servisa mediju aģentūrām Latvijā. Uzņēmuma priekšrocība ir tā, ka spējam nodrošināt klientam plašu pakalpojumu klāstu, līdz ar to arī dažādas stratēģijas, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Visas mūsu plānotās kampaņas neatkarīgi no izvēlētajiem medijiem un taktikām saista vienojoša ideja, kas palielina kampaņas efektivitāti un palīdz stiprināt zīmola tēlu.

67717173
Tēraudu 22A, Mārupe, LV 2167
Sensum SIA
Sensum SIA

Vadības konsultācijas, sociāli politiskās attiecības, krīzes vadība, interešu pārstāvniecība.

+371 29223140
Skaņā kalna iela 13c, Mārupe, LV 2167
Study Link SIA
Study Link SIA

Uzņēmums STUDY LINK darbojas jau kopš 2003.gada un piedāvā MĀCĪBAS ĀRZEMĒS. Sadarbībā ar Starptautiskajām organizācijām: ICEF, English UK, StudyWorld, Quality English, IALC- The International Association of Language Centres un Alphe mēs piedāvājam mūsu klientiem kvalitatīvas mācību programmas akreditētās Starptautiskās skolās.

Mācību programmas ārzemēs ir dažādas: valodu kursi, valodu kursi plus aktīvā atpūta, valodu kursi plus interešu grupas, valodu kursi pieaugušajiem (firmu vadītājiem un vadošajiem darbiniekiem), vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, profesionālie kursi (valodu apguve plus specialitāte), akadēmiskā mācību gada programmas un studijas Starptautiskajās universitātēs, privātajās vidusskolās kā arī sagatavošanās kursi universitātēm.

Angļu valodas kursi Mārupē grupām, individuāli un korperatīvajiem klientiem.

29147748
Gaujas iela 17, Mārupe
VICTORIA LK IK
VICTORIA LK IK

IK "VICTORIA LK" 2015.gadā nodibināja bijusī LR Uzņēmumu reģistra valsts notāre ar mērķi uzņēmējiem ātri un kvalitatīvi nodrošināt pamatkapitāla denominācijas, pamatkapitāla palielināšanas, amatpersonu un dalībnieku maiņas un citu dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu LR Uzņēmumu reģistrā.

20285100

Doties atpakaļ