Biedri

Tirdzniecība

ALMA Mater 2000 SIA

Alama Mater 2000 nodarbojas aizkaru un mēbeļu audumu mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību kopš 2000.gada. Mūsu mazumtirdzniecības salons, kas strādā ar zīmolu StudioMONACO atrodas Zolitūdē, Anniņmuižas ielā 17, tirdzniecības centrā IXO 10 minūšu braucienā no Mārupes. Tur klienti var saņemt pilnu logu nonformēšanas servisu - iegādāties audumus, saņemt dizainera konsultācijas, stangu montāžu, aizkaru šūšanu un piekāršanu.
Mārupē Vītiņu ielā 4 atrodas mūsu noliktava un vairumtirdzniecība. Šeit mēs aicinām citu aizkaru salonu pārstāvjus, nekustamo īpašumu projektu attīstītājus un citus sadarbības partnerus vairumtirdzniecībai. Mēs iepērakam audumus tieši no ražotāja dažādām Eiropas valstīm tādējādi nodrošinot interesantu dizainu un pircējam draudzīgu cenu.

29263096
Vītiņu 4, Mārupe
Appollo Baltic SIA

Būvmateriālu tirdzniecība - veikals Mārupē.

67385170, 29238868
"Ezīši", Mārupes novads, LV-2167
Damiāns ABB SIA
Damiāns ABB SIA

SIA "Damiāns ABB" ir stādaudzētava ar nosaukumu "Dārzs zem Saules". Tas ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 2008.gada.
Uzņēmuma specializācija - dekoratīvie koki, krūmi, BONSAI koki dārzam, hortenzijas, dzīvžogu materiāls un dažādas cirpto koku formas. Piedāvājumā arī ekskluzīvu augu komplektācija katram dāzam individuāli.

28313634
Rudzrogu iela 1, Mārupes novads, Mārupe
Fixman SIA
Fixman SIA

SIA Fixman specialitāte ir rotaļu laukumi un to ierīkošana. Produktu klāstā atrodami arī sporta un vingrošanas laukumi, parku un dārzu aprīkojums, āra fitnesa trenažieri un gumijas segumi plašā izvēlē. Uzņēmums piedāvā augstvērtīgas un kvalitatīvas iekārtas, Latvijā pārstāvot pasaulē labi zināmus ražotājus, no kuriem ievērojamākais ir Somijas uzņēmums Lappset. SIA Fixman ir rotaļu eksperti!
SIA Fixman dibināts 2007.gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, pievēršot lielu uzmanību drošības un kvalitātes jautājumiem. Šajā laikā Latvijā īstenoti daudzi lieli un mazi projekti, iegūts plašs uzticamu klientu un dzīvespriecīgu mazo iekārtu lietotāju loks. Kopš 2010.gada Fixman ir uzsācis savu darbību arī Igaunijā.

26321299
www.fixman.lv
Vienības gatve 87c-4, Rīga, LV-1004
HOUSE OF PORTUGUESE WINES SIA

Portugāļu vīnu vairum un mazumtirdzniecība.

29229933
www.hopwines.com
Daugavas iela 38-1, LV 2167, Mārupe
MADARA Cosmetics SIA

MADARA Cosmetics ir viens no lielākajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Latvijā jau daudzus gadus pazīstams ar pirmo ECOCERT sertificēto kosmētikas zīmolu MADARA, kas piedāvā plašu produktu klāstu sejas, ķermeņa, matu un bērnu ādas kopšanai. MADARA skaistumkopšanas produkti ir radīti no ziemeļu reģionā gūtiem bioloģiskiem augu ekstraktiem un balstīti uz zinātnieku un dermatologu pētījumu rezultātiem.

66154800
Zeltiņu iela 131, Mārupe, LV-2167
Medsport SIA
Medsport SIA

SIA "Medsport" ir fizioterapijas centrs, kur strādā kvalificēti speciālisti, kuri izmantojo individuālu pieeju un mūsdienīgu fizioterapijas aprīkojumu. Fizioterapijas centra telpās izvietots arī veikals, kurā iespējams atrast sev piemērotas sporta medicīnas un rehabilitācijas preces. SIA "Medsport" atrodas mājīgajās un vairāk kā 160 kv.m plašajās telpās.

27831777
Mārupe,
Lielā iela 19-2A.
Prolux SIA
Prolux SIA

Electrolux profesionālo veļas mazgājamo mašīnu, žāvētāju, gludināšanas ruļļu un aprīkojuma tirdzniecība un serviss. Electrolux profesionālo virtuves iekārtu un aprīkojuma tirdzniecība un serviss. Dometic medicīnisko ledusskapju, saldētavu un mobilo transporta somu tirdzniecība un serviss

67701795
Smiltnieku 2, Mārupe, LV 2167
Rolling SIA
Rolling SIA

SIA "Rolling" ir pilna servisa uzņēmums, kas veic plaša profila biroja tehnikas servisu, biroja tehnikas, izejmateriālu, kancelejas, saimniecības un pārtikas preču tirdzniecību un piegādi birojiem. Atrašanās vieta- Mārupe

67892550
Plieņciema iela 37, Mārupe, LV-2167

Doties atpakaļ