Biedri

Sadzīves pakalpojumi

BS Studija SIA
BS Studija SIA

Plaša profila skaistumkopšanas salons ''Beauty Station'', atrodas pašā Mārupes centrā. Salons piedāvā profesionālu aprūpi no kvalificētiem speciālistiem un ārstiem-speciālistiem, kuri veic visa veida procedūras klientu veselībai un skaistumam.

27028070
Bebru iela 11
Mārupe, LV-2167
CleanSide SIA
CleanSide SIA

Studio Figura Mārupe - salons,  ar  lielisku, relaksējošu atmosfēru.

Uzņēmuma moto – Tievē ar minimālu piepūli!

Piedāvājumā nodarbības uz speciāliem trenažieriem Roll Shaper un Vacu Shaper. Regulāri apmeklējot nodarbības, jau viena mēneša laikā tiek:
- dziļi attīrīts organisms;
- uzlabota imūnsistēma un vairota enerģija;
- mazināts celulīts un tūska;
- uzlabota ādas kvalitāte. Tā kļūst gludāka un elastīgāka.
- uzlabota figūra, samazinot apkārtmērus par vairākiem cm;

Pieejamas nodarbības jaunajām māmiņām, kuras vēlās atgūt formas pēc bērniņa piedzimšanas.

Nodarbības piemērotas sievietēm jebkurā vecumā, jo tajās nav nepieciešama liela fiziska piepūle. Tikai jāizpilda 18 vienkārši vingrojumi. Tievēšana notiek bez sviedriem, atslābinot ķermeni un relaksējoties! Nodarbības var apmeklētno rīta, darba pusdienlaikā vai vakarā, jo tas aizņem daudz mazāk laika, nekā sporta kluba apmeklēšana.

25704870
Daugavas iela 29a, Mārupe (aiz Mārupes Domes ēkas)
GS Optika
GS Optika

GS optika piedāvā iegādāties labas kvalitātes optiskās un saulesbrilles dzīves kvalitātes uzlabošanai, pārbaudīt redzi bērniem un pieaugušajiem.

Juridiskajām personām piedāvājam  izmantot mūsu redzes speciālista - optometrista pakalpojumus, ja jāpilda MK noteikumu Nr.343"Darba aizsardzības prasības, strādājot ar displeju" prasības.

GS Optika atrodas Mārupē, Sēļu iela 12 ACB tenisa kluba telpās, ērta piebraukšana un automašīnas novietošana.

29287788
Sēļu iela 12, Mārupe
Medsport SIA
Medsport SIA

SIA "Medsport" ir fizioterapijas centrs, kur strādā kvalificēti speciālisti, kuri izmantojo individuālu pieeju un mūsdienīgu fizioterapijas aprīkojumu. Fizioterapijas centra telpās izvietots arī veikals, kurā iespējams atrast sev piemērotas sporta medicīnas un rehabilitācijas preces. SIA "Medsport" atrodas mājīgajās un vairāk kā 160 kv.m plašajās telpās.

27831777
Mārupe,
Lielā iela 19-2A.
PP Medicīnas centrs SIA

Uzņēmums nodarbojas ar veselības aprūpi un medicīnas pakalpojumu sniegšanu, kas ietver teleradioloģijas pakalpojumus Latvijas veselības aprūpes iestādēm un zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu Mārupē un Jūrmalā.

Mārupē PP Medicīnas centrs SIA piedāvā zobārstniecības pakalpojumus.

29364457
Mazā Spulgu 2, Mārupe, LV-2167
Rev.eko SIA
Rev.eko SIA

Biroju, industriālo objektu un viesnīcu profesionāla uzkopšana, tīrīšanas darbi pēc celtniecības. Teritoriju apzaļumošana, zāliena pļaušana un kopšana.

29850373, 20084884
www.reveko.lv
Meldriņu iela 35
Mārupe, LV 21
The Beard Cosmetics SIA

The Beard Cosmetics SIA nodarbojas ar vīriešu kosmētikas ražošanu un sniedz friziera-bārddziņa pakalpojumus mūsu pašu vīriešu frizētavā Mārupē – The Beard Barbershop.

The Beard Cosmetics ražo bārdas eļļas un balzāmu no 100% dabīgām un ekoloģiskām izejvielām, kurām ir piešķirts OF & G Organic sertifikāts.

The Beard barbershop ir vīriešu frizētava, kur ikviens vīrietis jutīsies gaidīts un aprūpēts. Šī ir vieta, kur vīrietis var iegūt klasisku matu griezumu, bārdas korekciju vai bārdas skūšanu. Jūs varēsiet bez steigas ļauties patīkamai atpūtai, izbaudot lielisku atmosfēru, nedomājot par ikdienas rūpēm.

25545515
Mārupes novads "Galiņi", LV-2167
Veselības centrs NIKA SIA

Mūsu veselības centra fizioterapeitu komanda sadarbībā arī ar citiem ārstiem-speciālistiem jau četrus gadus Mārupē sniedz ārstniecisko vingrošanu un masāžu, palīdzot gan profilaktiski nostiprināt veselību, gan novēršot jau esošus veselības traucējumus.

26557863
Lielā 19-11A, Mārupe, LV 2167

Doties atpakaļ