Biedri

Konsultācijas

AgroCredit Latvia SIA

SIA AgroCredit Latvia ir nebanku finansētājs, kas sniedz specializētus kreditēšanas pakalpojumus lauksaimniekiem. Finansējums paredzēts lauksaimniecības izejvielu - sēklas, minerālmēslu, ķīmijas un degvielas iegādes un citu saimniecībai nepieciešamo apgrozāmo līdzekļu finansēšanai. AgroCredit ievēro konservatīvu kreditēšanas politiku un finansē tikai zema riska klientus, kas ir profesionāli un ilgākā termiņā pārbaudīti lauksaimnieki.
Finansēšanai nepieciešamos kredītresursus nodrošina uzņēmuma pašu kapitāls, bankas un investīciju fonda aizdevumi, kā arī no privātajiem investoriem piesaistītie līdzekļi. Piedāvājam iegādāties AgroCredit emitētās obligācijas, kas dod iespēju par saviem brīvajiem naudas līdzekļiem pelnīt būtiski vairāk, kā noguldot tos bankā.

67422208
K. Ulmaņa gatve 119, Mārupe, LV-2167
Medsport SIA
Medsport SIA

SIA "Medsport" ir fizioterapijas centrs, kur strādā kvalificēti speciālisti, kuri izmantojo individuālu pieeju un mūsdienīgu fizioterapijas aprīkojumu. Fizioterapijas centra telpās izvietots arī veikals, kurā iespējams atrast sev piemērotas sporta medicīnas un rehabilitācijas preces. SIA "Medsport" atrodas mājīgajās un vairāk kā 160 kv.m plašajās telpās.

27831777
Mārupe,
Lielā iela 19-2A.
RIX Property SIA
RIX Property SIA

Starpniecība darbībā ar nekustamo īpašumu, sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

29808058
Zeltiņu 50/52, Mārupe,LV-2167

Doties atpakaļ