Biedri

Izglītība

Bērnu attīstības centrs SAULESPUĶE SIA

Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē “SAULESPUĶE” mācās bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem. Ikdienā, tiek izmantotas klasiskās un alternatīvās (M. Montessori, Valdorfa) pedagoģijas metodes. Bērnudārzu „Saulespuķe” apmeklē bērni, kuri runā dažādās sarunvalodās, tāpēc skolotāji pārzina svešvalodas, kas  veicina multikulturālu vidi un palīdz bērniem vieglāk iejusties un kontaktēties.
Skolotāji palīdz bērnos atklāt stiprās puses un talantus, izglītojot harmoniskas, zinošas, radošas un patstāvīgas personības, kas spēj optimāli adaptēties mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē.
Pirmsskola sadarbojas ar pašvaldībām, tādējādi vecākiem ir iespēja saņemt līdzfinansējumu.

+371 29 838 511
http://www.spuke.lv
Meža iela 4a-55,
Rīga.
Call me sister SIA

Ziedu skulptūru veidošanas nodarbības no polimērmāla pēc sertificētas viegli uztveramas japāņu tehnoloģijas.

26190551
Rudzrogu iela 1, Mārupe, Latvia LV-2167
Study Link SIA
Study Link SIA

Uzņēmums STUDY LINK darbojas jau kopš 2003.gada un piedāvā MĀCĪBAS ĀRZEMĒS. Sadarbībā ar Starptautiskajām organizācijām: ICEF, English UK, StudyWorld, Quality English, IALC- The International Association of Language Centres un Alphe mēs piedāvājam mūsu klientiem kvalitatīvas mācību programmas akreditētās Starptautiskās skolās.

Mācību programmas ārzemēs ir dažādas: valodu kursi, valodu kursi plus aktīvā atpūta, valodu kursi plus interešu grupas, valodu kursi pieaugušajiem (firmu vadītājiem un vadošajiem darbiniekiem), vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, profesionālie kursi (valodu apguve plus specialitāte), akadēmiskā mācību gada programmas un studijas Starptautiskajās universitātēs, privātajās vidusskolās kā arī sagatavošanās kursi universitātēm.

Angļu valodas kursi Mārupē grupām, individuāli un korperatīvajiem klientiem.

29147748
Gaujas iela 17, Mārupe

Doties atpakaļ