Biedri

Celtniecība un ceļu būve

AA Energy Windows SIA

Mēs esam speciālisti stikloto konstrukciju jomā, tāpēc neatkarīgi no tā vai Jūs vēlaties nomainīt logus un durvis vai plānojat uzstādīt ekskluzīvu ziemas dārzu, Mārupes logi Jums izgatavos un uzstādīs augstākās kvalitātes stiklotās konstrukcijas, kā arī palīdzēs noorientēties plašajā stikloto konstrukciju piedāvājumā.

67933543
Mazcenu aleja 43, Jaunmārupe, LV 2166
Baltic Visam SIA
Baltic Visam SIA

Uzņēmums "Baltic Visam" darbojas būvniecības nozarē un specializējas ceļu, laukumu un tramvaju sliežu ceļu būvē.

26189853
Ūdens iela 14-8, Rīga
DOKA Latvia SIA
DOKA Latvia SIA

Veidņu noma un tirdzniecība. Dažādi sienu un pamatu veidņi, pārseguma veidņu sistēmas jebkuram augstumam, veidņi tiltiem un tuneļiem, speciālie veidņi, darba platformas.

67029700
Henrihi, Mārupe, LV 2167
EDS SIA
EDS SIA

EDS pamatdarbības veids ir iekšējie un ārējie elektromontāžas darbi līdz 20kV, elektropārvades līniju, sadales punktu rekonstrukcijas, projektēšanas, modernizācijas un energobūvniecības darbu pasūtījumu izpilde, t.sk. arī būvniekiem citās specializācijās, piemēram, ceļu būves uzņēmumiem.

67551407
Daugavas iela 38, Mārupe, LV 2167
Elgust SIA
Elgust SIA

Elgust SIA nodarbojas ar smilts un melnzemes izstrādi un realizāciju karjerā Ežiņi, kas atrodas izdevīgā vietā tuvu Rīgas centram- Mārupē. Elgust SIA var lepoties ar dalību lielāko Rīgas ielu būvniecībā un to rekonstrukcijā! Mēs piedāvājam skaloto smilti, sijāto melnzemi, pieberamos materiālus. Uzņēmuma viena nozare ir arī būvtehnikas noma- ekskavatora un frontālā iekrāvēja pakalpojumi gan privātpersonām, gan juridiskajām. Tāpat mēs veicam ceļu būvi, laukumu izbūvi, zemes darbus, dīķu un grāvju rakšanu un to tīrīšanu.

29153618
Ventas 8, Mārupe, LV 2167
RJ Construction SIA

SIA “RJ Construction” ir professionāļu komanda, kura būvniecības nozarē darbojas jau vairāk kā 16 gadus.

SIA “RJ Construction” klientiem tiek piedāvāts plašs būvniecības pakalpojumu klāsts. Atbilstoši pieprasījumam, veicam jaunu būvju būvniecību, esošo būvju pārbūvi, atjaunošanu un nojaukšanu, kā arī citus ar būvniecības procesu saistītus darbus.

29199755
Pededzes 34, Mārupe, LV2167
Simts nami SIA
Simts nami SIA

Simts Nami dibināti 2005.gadā kā vispusīgs celtniecības uzņēmums, kas specializējies visdažādāko būvniecības darbu veikšanā. Padarīto darbu sarakstā, kurā nu jau ir krietni vairāk par simts namiem visā Latvijā, ir gan līdz atslēgai uzceltas mājas, gan nami, kuros veikta atsevišķu posmu– pamatu, apjumšanas, apmešanas, komunikāciju un apkures sistēmu, mājas apkārtnes– izbūve un labiekārtošana. Simts Nami ir profesionālu, zinošu un radošu speciālistu komanda, kas vienmēr uzņemas atbildību gan par darba procesu, gan gala rezultātu.

29432567
Viskalnu 2, Tīraine, Mārupe, LV 2167
Termex SIA
Termex SIA

Ēku inženiertehnisko sistēmu serviss. Veicam arī montāžas un remonta darbus siltumapgādes, elektroapgādes, ūdensapgādes, ventilācijas un dzesēšanas sistēmām.

67319212
Mārtiņmuiža, Mārupe, LV 2167
Vides un Ģeo projekti SIA

Vides un Ģeo projekti pamatā nodarbojas ar ģeotehniskās izpētes darbiem pirms dažādu ēku būvniecības. Veicam arī ģeoloģiskās izpētes darbus derīgo izrakteņu krājumu aprēķiniem un ieguves vajadzībām, kā arī gruntsūdens monitoringa novērojumus un monitoringa sistēmu ierīkošanu.

26312453
Skultes iela 15-18, Skulte, Mārupes novads, LV 2108
VR Projekts SIA
VR Projekts SIA

Transporta pakalpojumi, pasažieru pārvadājumi, meliorācija, ceļu būve.

26554700
Daugavas iela 1/1o, Mārupe, LV 2167

Doties atpakaļ