BIEDRĪBA 2021.G. APVIENO 74 BIEDRUS

BIEDRI KARTĒ

“Baltijas Būve” SIA

Uzņēmums "Baltijas Būve"" darbojas būvniecības nozarē un specializējas ceļu, laukumu un tramvaju sliežu ceļu būvē.

26189853
Ūdens iela 14-8, Rīga
AA Energy Windows SIA

Mēs esam speciālisti stikloto konstrukciju jomā, tāpēc neatkarīgi no tā vai Jūs vēlaties nomainīt logus un durvis vai plānojat uzstādīt ekskluzīvu ziemas dārzu, Mārupes logi Jums izgatavos un uzstādīs augstākās kvalitātes stiklotās konstrukcijas, kā arī palīdzēs noorientēties plašajā stikloto konstrukciju piedāvājumā.

67933543
Mazcenu aleja 43, Jaunmārupe, LV 2166
AgroCredit Latvia SIA

SIA AgroCredit Latvia ir nebanku finansētājs, kas sniedz specializētus kreditēšanas pakalpojumus lauksaimniekiem. Finansējums paredzēts lauksaimniecības izejvielu - sēklas, minerālmēslu, ķīmijas un degvielas iegādes un citu saimniecībai nepieciešamo apgrozāmo līdzekļu finansēšanai. AgroCredit ievēro konservatīvu kreditēšanas politiku un finansē tikai zema riska klientus, kas ir profesionāli un ilgākā termiņā pārbaudīti lauksaimnieki.
Finansēšanai nepieciešamos kredītresursus nodrošina uzņēmuma pašu kapitāls, bankas un investīciju fonda aizdevumi, kā arī no privātajiem investoriem piesaistītie līdzekļi. Piedāvājam iegādāties AgroCredit emitētās obligācijas, kas dod iespēju par saviem brīvajiem naudas līdzekļiem pelnīt būtiski vairāk, kā noguldot tos bankā.

67422208
K. Ulmaņa gatve 119, Mārupe, LV-2167
ALMA Mater 2000 SIA

Alama Mater 2000 nodarbojas aizkaru un mēbeļu audumu mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību kopš 2000.gada. Mūsu mazumtirdzniecības salons, kas strādā ar zīmolu StudioMONACO atrodas Zolitūdē, Anniņmuižas ielā 17, tirdzniecības centrā IXO 10 minūšu braucienā no Mārupes. Tur klienti var saņemt pilnu logu nonformēšanas servisu - iegādāties audumus, saņemt dizainera konsultācijas, stangu montāžu, aizkaru šūšanu un piekāršanu.
Mārupē Vītiņu ielā 4 atrodas mūsu noliktava un vairumtirdzniecība. Šeit mēs aicinām citu aizkaru salonu pārstāvjus, nekustamo īpašumu projektu attīstītājus un citus sadarbības partnerus vairumtirdzniecībai. Mēs iepērakam audumus tieši no ražotāja dažādām Eiropas valstīm tādējādi nodrošinot interesantu dizainu un pircējam draudzīgu cenu.

29263096
Vītiņu 4, Mārupe
Ansona mēbeļu fabrika SIA

SIA Ansona mēbeļu fabrika dibināta 1997.gadā ar mērķi izgatavot augstākās kvalitātes mēbeles un interjera izstrādājumus pēc speciāla pasūtījuma. rnŠobrīd uzņemumā strādā 24 cilvēki, kuri lepojas ar savu darbu un lielākā daļa no tiem ir augstākās klases speciālisti savā jomā.rnUzņēmuma rīcībā ir viss nepieciešamais tehnoloģiskais aprīkojums, lai izgatavotu pasaules līmeņa produktus.

29513129
Mazcenu aleja 37, Jaunmārupe, LV 2166
Avar Auto SIA
Avar Auto SIA

SIA "Avar Auto" ir MAN Truck & Bus SE oficiālais importētājs Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2003. gadā un piedāvā jaunu un mazlietotu MAN komerctransportu, MAN un NEOPLAN autobusu tirdzniecību un apkalpošanu, kā arī oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. SIA „Avar Auto" ir arī puspiekabju un piekabju ražotāja „Kraker" oficiālais dīleris Latvijā. MAN zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns MAN klientu un servisa centrs. Jaunais servisa centrs ir aprīkots ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām un ir pirmā šāda veida celtne Baltijā. SIA "Avar Auto" ir saņēmis prestižo CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem biznesa segmentā Latvijā, un tā kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām.

67415425
www.truck.man.eu/lv
Mārupes nov., "Gatves", LV-2166
AVE Maria S.O.
AVE Maria S.O.

Nodrošina sociālo, garīgo un medicīnisko aprūpi, organizē seminārus, redkolekcijas un dievkalpojumus.

29429069
Ievu 8, Jaunmārupe, LV 2166
BEWE RIX SIA

SIA „BEWE RIX” ir Somijas uzņēmuma OY BEWESHIP AB meitas uzņēmums Latvijā kopš 1998 gada. Uzņēmums saviem klientiem sniedz vietējos un starptautiskos sauszemes kravu pārvadājumus, veic avio , jūras un dzelzceļa kravu ekspedīciju. Kopš 2008 gada (kad Mārupē tika atvērta moderna muitas / nemuitas noliktava ) saviem klientiem piedāvājam visu veidu loģistikas pakalpojumus, tai skaitā muitas formalitāšu kārtošanu, preču īstermiņa un ilgtermiņa glabāšanu, akcizēto un pārtikas preču uzglabāšanu,to apstrādi, u.c.

67796820
Asarīši-3, Mārupe, LV 2167
Bizpro SIA

SIA "Bizpro" ir 2003. gadā dibināts biznesa attīstības un finanšu konsultāciju uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus uzņēmējiem un publiskā  sektora organizācijām.

Uzņēmējiem piedāvājam palīdzību finansējuma piesaistē no ES fondiem, kredītiestādēm un investoriem. Gatavojam ES fondu pieteikumus, biznesa plānus un nodrošinām pilnu projektu vadību. Veicam uzņēmumu un investīciju objektu iegādes padziļināto izpēti (due diligence) un vērtības noteikšanu.

Publiskā sektora klientiem piedāvājam infrastruktūras attīstības projektu izmaksu ieguvumu analīzi, ES pieteikumu izstrādi, PPP projektu finanšu ekonomisko analīzi, ES finansēto projektu un programmu izvērtēšanu, un apmācības izmaksu ieguvumu analīzē.

Bizpro vadītājs, Normunds Čiževskis, ir sertificēts mediators un piedāvā biznesa mediācijas (biznesa strīdu risināšana pārrunu ceļā) pakalpojumus.

29216224
Lielā 37-46, Mārupe, LV 2167
Blīdenes stādaudzētavas Mārupes stādu centrs

Visa veida dekoratīvo stādu un augļu koku audzēšana, tirdzniecība. Lielizmēra stādu komplektācija, piegāde, garantijas.rnKonsultācijas , serviss.

27840382
Braslas 20, Mārupe, LV 2167
Brauns SIA
Brauns SIA

Viesnīcai Māra ir 15 gadi. Trīszvaigžņu viesnīca Best Western Hotel Māra ir vienīgā Best Western ķēdes viesnīca Rīgā un Latvijā. Viesnīcā ir neliels restorāns, bārs, divas konfernenču zāles, sauna pārrunu istaba, atpūtas telpa. Aiz viesnīcas meža ielokā esošā pļava dod iespēju rīkot brīvdabas pasākumus, esot pilsētā, un sajust dabas burvību.

67702718
Kalnciema 186, Mārupe, LV 2167
BS Studija SIA
BS Studija SIA

Plaša profila skaistumkopšanas salons ''Beauty Station'', atrodas pašā Mārupes centrā. Salons piedāvā profesionālu aprūpi no kvalificētiem speciālistiem un ārstiem-speciālistiem, kuri veic visa veida procedūras klientu veselībai un skaistumam.

27028070
Bebru iela 11
Mārupe, LV-2167
CleanSide SIA
CleanSide SIA

Studio Figura Mārupe - salons,  ar  lielisku, relaksējošu atmosfēru.

Uzņēmuma moto – Tievē ar minimālu piepūli!

Piedāvājumā nodarbības uz speciāliem trenažieriem Roll Shaper un Vacu Shaper. Regulāri apmeklējot nodarbības, jau viena mēneša laikā tiek:
- dziļi attīrīts organisms;
- uzlabota imūnsistēma un vairota enerģija;
- mazināts celulīts un tūska;
- uzlabota ādas kvalitāte. Tā kļūst gludāka un elastīgāka.
- uzlabota figūra, samazinot apkārtmērus par vairākiem cm;

Pieejamas nodarbības jaunajām māmiņām, kuras vēlās atgūt formas pēc bērniņa piedzimšanas.

Nodarbības piemērotas sievietēm jebkurā vecumā, jo tajās nav nepieciešama liela fiziska piepūle. Tikai jāizpilda 18 vienkārši vingrojumi. Tievēšana notiek bez sviedriem, atslābinot ķermeni un relaksējoties! Nodarbības var apmeklētno rīta, darba pusdienlaikā vai vakarā, jo tas aizņem daudz mazāk laika, nekā sporta kluba apmeklēšana.

25704870
Daugavas iela 29a, Mārupe (aiz Mārupes Domes ēkas)
Damiāns ABB SIA
Damiāns ABB SIA

SIA "Damiāns ABB" ir stādaudzētava ar nosaukumu "Dārzs zem Saules". Tas ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 2008.gada.
Uzņēmuma specializācija - dekoratīvie koki, krūmi, BONSAI koki dārzam, hortenzijas, dzīvžogu materiāls un dažādas cirpto koku formas. Piedāvājumā arī ekskluzīvu augu komplektācija katram dāzam individuāli.

28313634
Rudzrogu iela 1, Mārupes novads, Mārupe
DOKA Latvia SIA
DOKA Latvia SIA

Veidņu noma un tirdzniecība. Dažādi sienu un pamatu veidņi, pārseguma veidņu sistēmas jebkuram augstumam, veidņi tiltiem un tuneļiem, speciālie veidņi, darba platformas.

67029700
Henrihi, Mārupe, LV 2167
EDAT SIA
EDAT SIA

SIA EDAT ir IT uzņēmums, kurš nodarbojas ir IT ārpakalpojumiem, servisu un datortehnikas tirdzniecību. Izstrādājam klientu uzņēmumu biznesa specifikai atbilstošus IT risinājumus, dokumentāciju, IT drošības novērtējumu, sniedzam IT konsultācijas, programmatūras un infrastruktūras auditus, kā arī veicam IT saimniecības optimizāciju un efektivizāciju. Piedāvājam pilnu vājstrāvas tīklu pakalpojumu spektru. Izstrādājam individuālus web projektus.

26556833, 66662283
http://www.edat.lv/
Krones 56-96, Mārupe, LV 2167
EDS SIA
EDS SIA

EDS pamatdarbības veids ir iekšējie un ārējie elektromontāžas darbi līdz 20kV, elektropārvades līniju, sadales punktu rekonstrukcijas, projektēšanas, modernizācijas un energobūvniecības darbu pasūtījumu izpilde, t.sk. arī būvniekiem citās specializācijās, piemēram, ceļu būves uzņēmumiem.

67551407
Daugavas iela 38, Mārupe, LV 2167
EHRLE EU SIA
EHRLE EU SIA

Uzņēmums EHRLE savu darbību ir attīstījis trīs galvenajos virzienos: EHRLE EU SIA - Pašapkalpošanās auto mazgātavu ražošana, tirdzniecība, serviss un apkalpošana; EHRLE Car Rent SIA - Auto tirdzniecība un īre; EHRLE SIA un EHRLE EU SIA Ražošanas noliktavu telpu un biroja telpu īre.

25444427
http://www.ehrle.lv
Zeltiņu iela 114, Mārupe, LV-2167
Elgust SIA
Elgust SIA

Elgust SIA nodarbojas ar smilts un melnzemes izstrādi un realizāciju karjerā Ežiņi, kas atrodas izdevīgā vietā tuvu Rīgas centram- Mārupē. Elgust SIA var lepoties ar dalību lielāko Rīgas ielu būvniecībā un to rekonstrukcijā! Mēs piedāvājam skaloto smilti, sijāto melnzemi, pieberamos materiālus. Uzņēmuma viena nozare ir arī būvtehnikas noma- ekskavatora un frontālā iekrāvēja pakalpojumi gan privātpersonām, gan juridiskajām. Tāpat mēs veicam ceļu būvi, laukumu izbūvi, zemes darbus, dīķu un grāvju rakšanu un to tīrīšanu.

29153618
Ventas 8, Mārupe, LV 2167
Excellent partner SIA

Textilpro ir specializēts profesionālo tekstilpreču uzņēmums ar vairāk nekā piecu gadu pieredzi nozarē.

Piedāvājam augstākās kvalitātes tekstila izstrādājumus viesmīlības un pacientu aprūpes nozares uzņēmumiem, kas novērtē kvalitatīvas produkcijas priekšrocības.

Produkciju iepērkam no rūpīgi izvēlētiem un uzticamiem sadarbības partneriem, kas ir vieni no vadošajiem nozares līderiem Eiropā.

Konsultējam arī par profesionālo tekstilpreču izvēli, piemērotību un nepieciešamajiem apjomiem, atbilstoši katra klienta biznesa specifikai.

29495423
Kursīšu iela 21B, Mārupe, LV-2167
Fixman SIA

SIA Fixman specialitāte ir rotaļu laukumi un to ierīkošana. Produktu klāstā atrodami arī sporta un vingrošanas laukumi, parku un dārzu aprīkojums, āra fitnesa trenažieri un gumijas segumi plašā izvēlē. Uzņēmums piedāvā augstvērtīgas un kvalitatīvas iekārtas, Latvijā pārstāvot pasaulē labi zināmus ražotājus, no kuriem ievērojamākais ir Somijas uzņēmums Lappset. SIA Fixman ir rotaļu eksperti!
SIA Fixman dibināts 2007.gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, pievēršot lielu uzmanību drošības un kvalitātes jautājumiem. Šajā laikā Latvijā īstenoti daudzi lieli un mazi projekti, iegūts plašs uzticamu klientu un dzīvespriecīgu mazo iekārtu lietotāju loks. Kopš 2010.gada Fixman ir uzsācis savu darbību arī Igaunijā.

26321299
www.fixman.lv
Vienības gatve 87c-4, Rīga, LV-1004
GMG Auto SIA
GMG Auto SIA

SIA GMG AUTO ir transporta uzņēmums ar desmit gadu pieredzi. Pamatā nodarbojas ar inerto materiālu transportēšanu (šķembas, kūdra, šķelda). Uzņēmumā ir divpadsmit transporta vienības un tiek nodarbināti piecpadsmit cilvēki.

Laimdotas iela 18a, Mārupe, LV 2167
Goldingen G.B. SIA

Informācijas tehnoloģiju un drošības risinājumi, konsultācijas un pakalpojumi.

28348286
Lielā iela 99, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167
Grāmatvedība un audits TKB SIA

SIA „Grāmatvedība un audits „TKB”” ir 2000. gadā dibināts uzņēmums ar sekojošu darbības spektru: grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana, nodokļu konsultācijas un audita  pakalpojumi.

Uzņēmuma apkalpojamo uzņēmumu darbības spektrs ir plašs – nekustamo īpašumu apsaimniekošana, dažādu preču grupu vairumtirdzniecība, starptautiskais autotransports, jaunlopu iepirkšana eksportam uz ES,  reklāmas pakalpojumi, izdevējdarbība, starpniecības pakalpojumi, apmācība,  IT pakalpojumi, klīniskie pētījumi, televīzijas raidījumu un filmu producēšana, uzkopšanas bizness, kā arī biedrību apkalpošana.

29236620, 67611346
Krones 56-93, Mārupe, LV 2167
GS Optika
GS Optika

GS optika piedāvā iegādāties labas kvalitātes optiskās un saulesbrilles dzīves kvalitātes uzlabošanai, pārbaudīt redzi bērniem un pieaugušajiem.

Juridiskajām personām piedāvājam  izmantot mūsu redzes speciālista - optometrista pakalpojumus, ja jāpilda MK noteikumu Nr.343"Darba aizsardzības prasības, strādājot ar displeju" prasības.

GS Optika atrodas Mārupē, Sēļu iela 12 ACB tenisa kluba telpās, ērta piebraukšana un automašīnas novietošana.

29287788
Sēļu iela 12, Mārupe
GTC Baltic SIA
GTC Baltic SIA

GTC Baltic SIA ir uzņēmums, kurš darbojas FMCG nozarē un nodarbojas ar produktu ieviešanu, attīstību, mārketinga stratēģijas ieviešanu un realizēšanu Latvijas, Baltijas un citos tirgos, kā arī konsultācijām tirgus attīstības stratēģijas izstrādē un darbinieku apmācībām pārdošanas un pārdošanas vadības līmenī.

Kā lielākais un redzamākais pārstāvētais zīmols ir Gruzijas minerālūdens Borjomi, kurš tiek veiksmīgi pārstāvēts Latvijas tirgū jau 9 gadus.

29191186
Hercogs M SIA
Hercogs M SIA

Restorāns “Hercogs” atrodas plašās telpās blakus Mārupes vidusskolai Vītiņu ielā 4. Restorāna īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, kurš ir stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem Francijā, kas apbalvots ar “Michelin” zvaigznēm. Jaunajā Mārupes restorānā ir divas plašas zāles, kurās var pusdienot vai rīkot banketus līdz pat 100 viesiem. Restorāns piedāvā internacionālu virtuvi ar gardiem un veselīgiem ēdieniem un plašu dzērienu karti ar labiem vīniem un kokteiļiem. Īpaši padomāts par mazajiem apmeklētajiem, kuriem izbūvēta plaša rotaļu istaba un izstrādāta bērnu ēdienkarte.
Darba dienās restorānā pieejams īpašs dienas piedāvājums, kas periodiski mainās.

29106538
Vītiņu iela 4, Mārupe LV-2167

Portugāļu vīnu vairum un mazumtirdzniecība.

29229933
www.hopwines.com
Daugavas iela 38-1, LV 2167, Mārupe
IB Media Productions SIA

Video - audio studija, kas nodrošina video reklāmu izgatavošanu (filmēšana, montāža, scenārijs) un adaptāciju visām Baltijas valstīm, producē un veido veido TV raidījumus  un TV formātus, veido 3D grafiskās animācijas, veido korportatīvās filmas un piedāvā radošus risinājumus video darbiem.

29622505
Mārupes novads, Mēmeles iela 42,
LV-2167
Liacons SIA

SIA "Liacons" sniedz grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumus Latvijas tirgū jau 9 gadus. Šogad tiks atzīmēta SIA "Liacons" 10. darbības gadadiena, lai gan uzņēmuma darbiniekiem ir ilgāka veiksmīga pieredze grāmatvedībā. Uzņēmums no citiem atšķiras ar to, ka piedāvā klientiem individuālu pieeju, atkarībā no klienta vēlmēm un iespējām.

29189155
Viskalnu iela 17, Tīraine, LV-2167
LTR SIA
LTR SIA

Autoserviss

29429492
Mazcenu aleja 37, Jaunmārupe, LV 2166
MADARA Cosmetics SIA

MADARA Cosmetics ir viens no lielākajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Latvijā jau daudzus gadus pazīstams ar pirmo ECOCERT sertificēto kosmētikas zīmolu MADARA, kas piedāvā plašu produktu klāstu sejas, ķermeņa, matu un bērnu ādas kopšanai. MADARA skaistumkopšanas produkti ir radīti no ziemeļu reģionā gūtiem bioloģiskiem augu ekstraktiem un balstīti uz zinātnieku un dermatologu pētījumu rezultātiem.

66154800
Zeltiņu iela 131, Mārupe, LV-2167
Mārlapiņi SIA

Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu no mārrutkiem, piedāvā ekskursijas  ražotnē. Piedalās tirdziņos, izstādēs un rīko seminārus par mārrutku pielietojumu un to ārstnieciskajām īpašībām ikdienas lietošanā. Daudz sadarbojas ar citiem ražotājiem jaunu produktu radīšanā.

26411511
Jaunmārupe, Mazcenu aleja 10-61
MaxiLine SIA

Starptautiskie auto kravu pārvadājumi

+371 29822807
Liliju iela 20, Mārupes novads, LV-2167
Medialead group SIA

Medialead group ir viena no vadošajām pilna servisa mediju aģentūrām Latvijā. Uzņēmuma priekšrocība ir tā, ka spējam nodrošināt klientam plašu pakalpojumu klāstu, līdz ar to arī dažādas stratēģijas, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Visas mūsu plānotās kampaņas neatkarīgi no izvēlētajiem medijiem un taktikām saista vienojoša ideja, kas palielina kampaņas efektivitāti un palīdz stiprināt zīmola tēlu.

67717173
Tēraudu 22A, Mārupe, LV 2167
Meliorators–J SIA

Būvgružu izvešana, būvgružu konteineru noma, atkritumu šķirošana un pārstrāde, otrreizēji izmantojamo izejvielu pieņemšana, transporta un traktortehnikas pakalpojumi, vides konsultācijas. Smilts, melnzemes, komposta, sadrupinātu būvgružu šķembu tirdzniecība.

67701030
Gaujas 17, Mārupe, LV 2167
PP Medicīnas centrs SIA

Uzņēmums nodarbojas ar veselības aprūpi un medicīnas pakalpojumu sniegšanu, kas ietver teleradioloģijas pakalpojumus Latvijas veselības aprūpes iestādēm un zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu Mārupē un Jūrmalā.

Mārupē PP Medicīnas centrs SIA piedāvā zobārstniecības pakalpojumus.

29364457
Mazā Spulgu 2, Mārupe, LV-2167
Prolux SIA
Prolux SIA

Electrolux profesionālo veļas mazgājamo mašīnu, žāvētāju, gludināšanas ruļļu un aprīkojuma tirdzniecība un serviss. Electrolux profesionālo virtuves iekārtu un aprīkojuma tirdzniecība un serviss. Dometic medicīnisko ledusskapju, saldētavu un mobilo transporta somu tirdzniecība un serviss

67701795
Smiltnieku 2, Mārupe, LV 2167
Purkalni Z/S
Purkalni Z/S

Ziedu un sīpolpuķu vairumtirdzniecība.

29432606
Viskalnu 9, Mārupe, LV 2167
Rev.eko SIA
Rev.eko SIA

Biroju, industriālo objektu un viesnīcu profesionāla uzkopšana, tīrīšanas darbi pēc celtniecības. Teritoriju apzaļumošana, zāliena pļaušana un kopšana.

29850373, 20084884
www.reveko.lv
Meldriņu iela 35
Mārupe, LV 21
RG Hotels SIA
RG Hotels SIA

V­­­­­iesnīca Jūrmalā - "Baltā Pūce" - istabas ir domātas atpūtai, lai justos brīvi un konfortabli gan darījuma cilvēki, gan ģimenes ar bērniem, kā arī cilvēki ar īpašām vajadzībām un, protams, tūristi, kuri atbraukuši apskatīt skaistāko kūrortpilsētu Latvijā.

28277452
Jūrmala, Pilsoņu iela 7/9
RIX Property SIA
RIX Property SIA

Starpniecība darbībā ar nekustamo īpašumu, sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

29808058
Zeltiņu 50/52, Mārupe,LV-2167
RJ Construction SIA

SIA “RJ Construction” ir professionāļu komanda, kura būvniecības nozarē darbojas jau vairāk kā 16 gadus.

SIA “RJ Construction” klientiem tiek piedāvāts plašs būvniecības pakalpojumu klāsts. Atbilstoši pieprasījumam, veicam jaunu būvju būvniecību, esošo būvju pārbūvi, atjaunošanu un nojaukšanu, kā arī citus ar būvniecības procesu saistītus darbus.

29199755
Pededzes 34, Mārupe, LV2167
Rolling SIA
Rolling SIA

SIA "Rolling" ir pilna servisa uzņēmums, kas veic plaša profila biroja tehnikas servisu, biroja tehnikas, izejmateriālu, kancelejas, saimniecības un pārtikas preču tirdzniecību un piegādi birojiem. Atrašanās vieta- Mārupe

67892550
Plieņciema iela 37, Mārupe, LV-2167

Visa veida Stihl meža tehnikas remonts un apkope, rezerves daļas.

29224543
wwww.edarzs.lv
Braslas 20, Mārupe, LV 2167
Sensum SIA
Sensum SIA

Vadības konsultācijas, sociāli politiskās attiecības, krīzes vadība, interešu pārstāvniecība.

+371 29223140
Skaņā kalna iela 13c, Mārupe, LV 2167
SilJa SIA
SilJa SIA

SilJa SIA ir Latvijas uzņēmums, kas darbojas kopš 1995. gada. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir lauksaimniecības, meža un komunālās tehnikas tirdzniecība un remonts, rezerves daļu tirdzniecība, kā arī dārzeņkopības tehnikas tirdzniecība un remonts, dārzkopības preču un dekoratīvo stādu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

67149650
Jelgavas ceļš 16, Mārupe, LV 2167
Simts nami SIA
Simts nami SIA

Simts Nami dibināti 2005.gadā kā vispusīgs celtniecības uzņēmums, kas specializējies visdažādāko būvniecības darbu veikšanā. Padarīto darbu sarakstā, kurā nu jau ir krietni vairāk par simts namiem visā Latvijā, ir gan līdz atslēgai uzceltas mājas, gan nami, kuros veikta atsevišķu posmu– pamatu, apjumšanas, apmešanas, komunikāciju un apkures sistēmu, mājas apkārtnes– izbūve un labiekārtošana. Simts Nami ir profesionālu, zinošu un radošu speciālistu komanda, kas vienmēr uzņemas atbildību gan par darba procesu, gan gala rezultātu.

29432567
Viskalnu 2, Tīraine, Mārupe, LV 2167
Starptautiskā lidosta Rīga VAS

Starptautiskā lidosta Rīga VAS pamatdarbība ir gaisa transporta pasažieru, lidmašīnu un kravu apkalpošana. Savu darbību veic Mārupes novadā.

67207135
Lidosta Rīga, Mārupe, LV 1053
Study Link SIA
Study Link SIA

Uzņēmums STUDY LINK darbojas jau kopš 2003.gada un piedāvā MĀCĪBAS ĀRZEMĒS. Sadarbībā ar Starptautiskajām organizācijām: ICEF, English UK, StudyWorld, Quality English, IALC- The International Association of Language Centres un Alphe mēs piedāvājam mūsu klientiem kvalitatīvas mācību programmas akreditētās Starptautiskās skolās.

Mācību programmas ārzemēs ir dažādas: valodu kursi, valodu kursi plus aktīvā atpūta, valodu kursi plus interešu grupas, valodu kursi pieaugušajiem (firmu vadītājiem un vadošajiem darbiniekiem), vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, profesionālie kursi (valodu apguve plus specialitāte), akadēmiskā mācību gada programmas un studijas Starptautiskajās universitātēs, privātajās vidusskolās kā arī sagatavošanās kursi universitātēm.

Angļu valodas kursi Mārupē grupām, individuāli un korperatīvajiem klientiem.

29147748
Lambertu 33b, Mārupe
Termex SIA
Termex SIA

Ēku inženiertehnisko sistēmu serviss. Veicam arī montāžas un remonta darbus siltumapgādes, elektroapgādes, ūdensapgādes, ventilācijas un dzesēšanas sistēmām.

67319212
Mārtiņmuiža, Mārupe, LV 2167
The Beard Cosmetics SIA

The Beard Cosmetics SIA nodarbojas ar vīriešu kosmētikas ražošanu un sniedz friziera-bārddziņa pakalpojumus mūsu pašu vīriešu frizētavā Mārupē – The Beard Barbershop.

The Beard Cosmetics ražo bārdas eļļas un balzāmu no 100% dabīgām un ekoloģiskām izejvielām, kurām ir piešķirts OF & G Organic sertifikāts.

The Beard barbershop ir vīriešu frizētava, kur ikviens vīrietis jutīsies gaidīts un aprūpēts. Šī ir vieta, kur vīrietis var iegūt klasisku matu griezumu, bārdas korekciju vai bārdas skūšanu. Jūs varēsiet bez steigas ļauties patīkamai atpūtai, izbaudot lielisku atmosfēru, nedomājot par ikdienas rūpēm.

25545515
Mārupes novads "Galiņi", LV-2167
Vērsis Ro SIA
Vērsis Ro SIA

Ceļu būve, transporta pakalpojumi, meliorācija, atkritumu savākšana u.c.

67934487
Krasta 4, Jaunmārupe, LV 2166
Veselības centrs NIKA SIA

Mūsu veselības centra fizioterapeitu komanda sadarbībā arī ar citiem ārstiem-speciālistiem jau četrus gadus Mārupē sniedz ārstniecisko vingrošanu un masāžu, palīdzot gan profilaktiski nostiprināt veselību, gan novēršot jau esošus veselības traucējumus.

26557863
Lielā 19-11A, Mārupe, LV 2167
VICTORIA LK IK

Izglītības atbalsta pakalpojumi. Koledžu un augstskolu licencēšanas dokumentu sagatavošana.

E-pasts: victorialk@inbox.lv

 

20285100
Vides un Ģeo projekti SIA

Vides un Ģeo projekti pamatā nodarbojas ar ģeotehniskās izpētes darbiem pirms dažādu ēku būvniecības. Veicam arī ģeoloģiskās izpētes darbus derīgo izrakteņu krājumu aprēķiniem un ieguves vajadzībām, kā arī gruntsūdens monitoringa novērojumus un monitoringa sistēmu ierīkošanu.

26312453
Skultes iela 15-18, Skulte, Mārupes novads, LV 2108
VR Projekts SIA
VR Projekts SIA

Transporta pakalpojumi, pasažieru pārvadājumi, meliorācija, ceļu būve.

26554700
Daugavas iela 1/1o, Mārupe, LV 2167
ZAB JB SIA

Zvērināts advokāts. Specializācija: biznesa klientu apkalpošana, tajā skaitā visa veida darījumu dokumentu sastādīšana; nodokļu jautājumi; darba tiesības; pārstāvība administratīvajos procesos iestādēs un tiesās; pārstāvība civilprocesos tiesās un šķīrējtiesās; komerctiesības (tajā skaitā jebkādu darbību veikšana LR Uzņēmumu reģistrā, pārstāvība strīdos starp dalībniekiem, valdi un citām pārvaldes institūcijām); parādu piedziņa; juridiskā palīdzība ar nekustamajiem īpašumiem saistītos jautājumos; maksātnespēja; pārstāvība uzturēšanās atļauju saņemšanā un citos Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes sniegtajos pakalpojumos; mediācija.

(+371) 26454490
Mārupe, LV 2167
Zālītes Z/S
Zālītes Z/S

Lauksaimnieciskās produkcijas audzēšana, lauksaimniecības tehnikas īre.

67934486; 26467917
Bebru 24, Mārupe, LV 2167
“Ruukki” pludmales sporta centrs

„Ruukki” pludmales centrs saviem apmeklētājiem piedāvā 6 smilšu laukumus iekštelpās un 7 pludmales laukumus āra stadionā. Laukumi paredzēti ne tikai pludmales volejbolam un tenisam, bet arī citiem smilšu sporta veidiem.

Mūsu jaunizveidotais pludmales sporta centrs nav tikai sporta zāle. Tas ir dzīvesveids – veselīgs, aktīvs, azartisks. Ikviens interesents ir laipni gaidīts uz nodarbībām jaunajā jogas un fitnesa studijā „Peach”. Pēc kārtīgām sporta nodarbībām mūsu centra 2. stāvā ir iespēja nobaudīt garšīgus ēdienus un dzērienus veselīgā uztura kafejnīcā ”Coco”, kā arī apmeklēt mūsu fizioterapijas kabinetu.

Piedāvājam arī sarīkot lieliskus korporatīvos pasākumus un ballītes, kā arī nosvinēt savu vai savas atvases dzimšanas dienu - viskomfortablākie 2600 m2 Jūsu izklaidei!

„Ruukki” pludmales centrs - vasara visu cauru gadu!

+371 25 400 000
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167
ASPATTS SIA
ASPATTS SIA

Uzņēmums nodarbojas ar minerālmateriālu (Dolomīta šķembas, smiltis, grants, melnzeme, grunts,  fasētas smiltis maisos pa 25.kg., u.c.) ražošanu, tirdzniecību, karjeru izstrādi, smilšu ieguvi un loģistikas vadību visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam arī celtniecības tehnikas nomu un ceļu izbūvi. Būvniekiem ir pieejami arī dažādi Finansējuma varianti objektu līdzfinansēšanai.

+371 29828334
Vīndedžu iela 9, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Cat Care Community

Cat Care Community ir bezpeļņas organizācija, kas ieguvusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Biedrības mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību un atbildību uz dzīvnieku dzīves kvalitātes uzlabošanu Latvijā.
Meklējam mājas bezsaimnieku kaķiem un uzlabojam ielu kaķu koloniju dzīvi.
Mūsu darbi:
- Ielu kaķu glābšana, ārstēšana, pagaidu māju nodrošināšana un jaunu saimnieku meklēšana;
- Ielu kaķu sterilizēšana, ārstēšana, barošana un mājiņu uzstādīšana;
- Jauno saimnieku atbalstīšana ar starta komplektiem;
- Slimu kaķu glābšana, āsrtēšana.

+371 2234 6437
Forest Aim SIA
Forest Aim SIA

Inovatīvu medību un dabas vērotāju torņu izgatavošana.

 

Valdes loceklis: Pauls Niedre

Reģ .Nr. 40203322128 (nav PVN maksātājs)

https://www.facebook.com/paulhunter.lv

 

+371 25633300
Mazcenas aleja 37, Jaunmārupe, LV-2166
Grāmatvedība un audits TKB SIA

SIA „Grāmatvedība un audits „TKB”” ir 2000. gadā dibināts uzņēmums ar sekojošu darbības spektru: grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana, nodokļu konsultācijas un audita  pakalpojumi.

Uzņēmuma apkalpojamo uzņēmumu darbības spektrs ir plašs – nekustamo īpašumu apsaimniekošana, dažādu preču grupu vairumtirdzniecība, starptautiskais autotransports, jaunlopu iepirkšana eksportam uz ES,  reklāmas pakalpojumi, izdevējdarbība, starpniecības pakalpojumi, apmācība,  IT pakalpojumi, klīniskie pētījumi, televīzijas raidījumu un filmu producēšana, uzkopšanas bizness, kā arī biedrību apkalpošana.

29236620, 67611346
Krones 56-93, Mārupe, LV 2167
Gros Auto SIA
Gros Auto SIA

SIA Gros Auto ir 100% vietējā kapitāla uzņēmums, kas 26 gadu laikā ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem spēlētājiem auto rezerves daļu tirdzniecībā un auto servisa pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmuma rīcībā ir profesionāli un zinoši pārdevēji, servisa meistari, ilggadēja tiešā sadarbība ar lielākajiem un zināmākajiem auto rezerves daļu tirgotājiem Eiropā, plašs auto servisu un auto rezerves daļu veikalu tīkls Rīgā  un Latvijas reģionos – Jelgavā, Siguldā, Cēsīs un Saldū.

+371 67 772 777
Zemzaru iela 1 , LV-2167 Mārupe, Latvija
Home 4 Living SIA

Home 4 living SIA ir daudzdzīvokļu dzīvojamo māju "Mārupes Nami" būvniecības pasūtītājs un attīstītājs.  Projekta ietvaros tiks būvētas 2 daudzdzīvokļu mājas Mārupē, Ventas ielā 25 un Ventas ielā 27. Kopumā tiks izbūvēti 176 dzīvokļi.

29128428
Kurmales iela 78, Mārupes nov.
Investors SIA
Investors SIA

SIA Investors ir viena no Latvijas vadošajām grāmatvedības ārpakalpojumu kompānijām, ar 20 gadu pieredzi, kas savus pakalpojumus sniedz gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem.

+371 67272299
Brīvības iela 85, Rīga, LV-1001
Kvites SIA
Kvites SIA

Kvites arhitektu birojs darbojas kā ģenerālprojektētāji jau vairāk kā 10 gadus. Mēs projektējam sākot no privātmājām līdz lielām publiskām ēkām. Kvites arhitektu birojs nodrošina mūsdienīgu pieeju projektēšanā, lai maksimāli ekonomētu pasūtītāja līdzekļus ne tikai projekta ieceres stadijā, bet arī būvniecības laikā. Visus projektus izstrādājam BIM 3D vidē, kas ļauj izmantot augstu projekta detalizācijas pakāpi. Tādā veidā jau projektēšanas gaitā ir iespējams atrisināt sarežģītus tehnoloģiskus risinājumus un būvniecības laikā būtiski samazināt izmaiņu un precizējumu skaitu, attiecīgi – samazināt būvniecības izmaksas.

Kā ģenerālprojektētājs izvēlamies tikai labākos sadarbības partnerus, kas spēj nodrošināt līdzvērtīgu projekta kvalitāti. Mārupē mēs esam realizējuši vairāk kā 10 ēku projektēšanu, tai skaitā, MAN autoservisa un klienta centrs, aviokompānijas SmartLynx ofiss, 4 zvaigžņu viesnīcas "Loop hotel" būvprojekts un vairāku privātmāju projekti.

Kvites arhitektu biroja komanda spēj realizēt augstas sarežģītības projektus industriālo, publisko un privāto ēku jaunbūvju un pārbūvju īstenošanai.

26139066; 29235861
Biroja: Kalnciema iela 40E, Rīga. LV 1046
Juridiskā: Stīpnieku ceļš 30a, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Latvijas aptieka SIA

Latvijas aptieka ir aptieku tīkls, ko izveidojusi akciju sabiedrība Olainfarm – viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijā.  Aptieku tīkls nes Latvijas vārdu – Latvijas aptieka radies ar cēlu un valstisku

mērķi: mūsu aptiekas vienmēr ir godprātīgā dialogā ar saviem klientiem, izglītojošas un izpalīdzīgas. Šāds modelis Latvijā ir bijis vēstures lokos un tāds būs arī tuvākā un tālākā nākotnē.

Ar patiesu prieku, gandarījumu un augstu atbildības sajūtu Latvijas aptieka ir arī Mārupē, Mazcenu alejā 6, kā arī Rīgā, Tēriņu ielā 56, - mārupiešu iecienīta aptieka, atrodas uz robežas starp Rīgu un Mārupei.

Ne vienmēr jābūt slimam vai problēmu māktam, lai meklētu palīdzību aptiekā! Tieši šī iemesla dēļ aptiekas sortiments ir īpaši atlasīts gan jaunajām māmiņām, zīdaiņiem, aktīva dzīvesveida piekritējiem. Gribam likt uzsvaru uz vārdu atlasīts, nevis pielāgots. Neapšaubāmi, uzmanību veltām arī tiem, kas uz aptieku nāk, lai uzlabotu savu veselību.   Tieši viņi Latvijas aptiekas  Hronisko pacientu atbalsta programmu ir novērtējuši visaugstāk.

Ieklausieties mūsu padomos un ielūkojieties mūsu aptiekas plauktos, esiet atvērti mūsu aptiekāru padomiem!

Mēs sniegsim noderīgu informāciju, ko gudri varēsiet izmantot savā labā. Veidojiet paši savu zināšanu bāzi un dalieties ar līdzcilvēkiem.

Vienmēr paturiet prātā, ka būt veselam ir patīkami, mūsdienīgi, un laba veselība ir visīstākā bagātība, pati galvenā vērtība! Jo vairāk laika veltīsiet savas veselības stiprināšanai, jo vairāk jums būs enerģijas visam pārējam – darbam, draugiem, vaļaspriekam.

Spēku mums piešķir arī mediķu, ražotāju un mūsu aptieku apmeklētāju uzticība un uzmundrinājums.

Mēs priecāsimies, ja kļūsim par labiem draugiem.

Esiet veseli un dzīvespriecīgi, baudiet pilnvērtīgu dzīvi!

MILLI SIA / Dzērienu Serviss

Uzņēmums „ Dzērienu Serviss " nodrošina iekārtas un palīgvielas dažādiem dzērienu ražotājiem visā Baltijā, tas ir dibināts 2010. gadā.
Uzņēmuma galvenā mērķauditorija ir augļu un ogu pārstrādes uzņēmumi – sulu ražotāji, vīndari, alus darītāji un stipro dzērienu ražotāji. Tie var būt gan mājražotāji, gan jau lielāki uzņēmumi, kas vēlas palielināt pārstrādes jaudas un ražošanā ieviest līnijtipa iekārtas.
Lielu daļu savas darbības pamatā, uzņēmums velta projektu izstrādei, piegādei un realizēšanai. Projektu izstrādē ir iegūta laba pieredze un pozitīvas atsauksmes par realizēto projektu kvalitāti.

+371 29569600
Plieņciema iela 5, Mārupe, LV-2167
Notre SIA
Notre SIA

SIA Notre - 20+ speciālistu komanda ar vairāku gadu pieredzi digitālajā un satura mārketingā.
Esam realizējuši vairāk kā 90 projektus, strādājam lielākoties ilgtermiņā ar mūsu 25 klientiem, kas, lielākoties ir vidēji, vidēji lieli uzņēmumi un jaunuzņēmumi no Latvijas, daži no Baltijas.

Mūsu pieeja atšķiras ar to, ka sadarbojamies ar klientiem kā ilgtermiņa stratēģiskais partneris.
Ar vienu līgumu un mēneša maksu, kas parasti ir zemāka kā algot vienu štata mārketinga darbinieku, nodrošinām klientiem veselu komandu.
Mums ir:
* stratēģiskie speciālisti - izstrādājam un realizējam mārketinga stratēģijas, īstermiņa kampaņas un gada mērķa kampaņas
* analītiķi un reklāmu speciālisti - balstoties uz lietotāja pieredzi un datiem, izstrādājam reklāmas kampaņas Google, Facebook, Linkedin in citos kanālos
* satura speciālisti - tekstu autori, dizaineri, fotogrāfi, video speciālisti, animāciju izstrādātāji.
* web izstrādes komanda - lietotāja pieredzes UX speciālisti, UI dizaineri, copywriteri, WordPress, Shopify izstrādātāji. Spējam izstrādāt un uzturēt, ilgtermiņā apkalpot un uzlabot (mērot lietotāju uzvedību un aktivitāti) mājas lapas, sākot no vienkāršām piezemēšanās lapām, beidzot ar sarežģītiem ekomercijas risinājumiem.

+371 27057686
Rudzrogu iela 1, Mārupe,LV-2167
ZK9 SIA
ZK9 SIA

Uzņēmums SIA „ZK9" darbojas kopš 2008. gada, šobrīd  ir lielākais kravas automašīnu serviss Latvijā un Baltijā ar stabilu 10 gadu praktiskā darba pieredzi. Serviss veic pilnu kravas automašīnu, piekabju, puspiekabju un autobusu apkopju ciklu. Veic jebkura veida un sarežģītības pakāpes remontdarbus. Uzņēmums spēj veikt arī jebkuras sarežģītības pakāpes virsbūvju remontdarbus. Servisa darbinieku uzdevums ir rūpēties, lai transports vienmēr būtu ceļā. Mērķis - nodrošināt kvalitatīvus servisa pakalpojumus par sapratīgu cenu. Ar saviem pakalpojumiem un rezerves daļām nodrošina vairāk nekā 500 labākās Latvijas transporta kompānijas un pašvaldību iestādes.

27085756
http://www.zk9.lv
"Bērzlapas 5", Mārupe, Mārupes nov., LV-2167, Latvija